N O V I N K Y

14.6.2022  VALAŠSKÉ KUMŠTOVÁNÍ:
„NÁŠ HUDEBNÍ TIP
Neprodávají tisíce CD, nevyprodávají největší arény a hudební kluby, nemají tisíce fanoušků na FB, nebijí se o ně hudební manažeři. Přesto hrají a hrají dobře! Sobotní hudební program a celý 22. ročník Valašského kumštování uzavře kapela KOKOBENT z Hornolidečska. Jejich milé a vtipné texty s valašským nářečím podkreslené rockovou muzikou potěší a rozveselí nejedno srdce Valachovo“
22.12.2021  
hoj ahoj ahoj! Od tohoto týdne je KOKOBENT k poslechu na SPOTIFY i dalších platformách…
ne jenom Evička Farná, ale i KOKOBENT je v americe na billboardech a metru v novém yorku. Příští LP bude asi v američtině
22.9.2021  NAHLÉDNĚTE POD POKLIČKU… WAŘÍME… RADÓÓSŤ! … A VIJÓÓÓ
1.4.2021  po uvolnění Suezskeho pruplavu k nám konečně doputovalo ocenění, tak pro ty co nemohli sledovat předávání v přímém přenosu dodatečně děkujeme a přidavame ještě jednou poděkování v Američtině.

5.3.2021 ZDRAVÍME Z NAŠÍ ZKUŠEBŇĚ! VŠE JDE JAK PO MÁSLE, SME PO KOČKOVÁNÍ NAŠŮ VAGÍNŮ WELOREX, DURANCIA! … PERFEKTOS!!! BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ… AKURÁT TROŠKU PŘEPÉŘUJEME. SŮDRUŽKA „MŮZA“ SA NÁS FURT DRŽÍ A TAK RŮBEME JEDEN VÁL ZA DRUHÝM – UPLAKÁVAČKY, SLAĎÁČKY I HIŤÁČKY – CO KDO CHCE :–) PRVNÍ SINGL BUDE HIŤÁK „TONKO PREPÁČ“.

KRÁSNÉ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM!

19.12.2020 OPRUBUJTE NÁŠ NOU STRES + KOUPÍTE U VŠECH PRODEJCŮ, KTEŘÍ JEŠTĚ NEKRACHLI!

JISTĚJŠÍ BUDE ZAJÍT NA NAŠU STRÁNKU WWW.KOKOSHOP.KOKOBENT.EU!!!

„BUĎ MATE ZAJEM NEBO NEMATE ZAJEM.“

ČESKOSLOVESKO PEČE S KOKOBENTEM!

ADVENTNÍ  PROJEKT

FLAMBOVANÉ JABLÍČKA

ČERTOVA RAKVIČKA

ŠUŠI MR. KU PA O !

ANTISTRESOVÉ UZENÉ

NEW MERČ!!!

NEW MERČ!!!

NEW MERČ!!!

5.9.2020 ACHTUNG! ACHTUNG! KAŽDÁ KAPELA SVĚTOVÉHO FORMÁTU MÁ SVŮJ MERČ. PROTO I MY PRO VÁS CHYSTÁME ORIGINÁLNÍ MERČ. NA VŠECKY SA DOSTANE!!!

5.9.2020 TOŽ, ZAS SME TÉJ KULÚŘE DALI PĚKNĚ NA PRDEL! TOTOK JE SONG O OPRAVDOVEJ A ČISTÉJ LÁSCE, KERŮ NIC A NIKDO NEPŘEMOŽE.

23.5.2020BITTE, PAPARAZZI, ABY UŽ NÁS NECHALI BEJT! … JA, CHYSTÁME VIDEJOKLIP, TO JE VŠE CO K TOMU MŮŽU ŘÍCT.“

10.5.2020 POUŠTÍME DO SVĚTA NOVÉ MOTIVAČNÍ VIDEO – ĽUBO TRTALÍK. CHCEME HRAVOU FORMOU MOTIVOVAT „MLADÉ AJ STARÉ“ KE ŠPORTU. AJ TY, MOŽEŠ BYŤ JAK ĽUBO!!!

10.3.2020 KLID JEN ŽÁDNOU PANIKU, NÁS SE RUŠENÍ KONZZERTŮ NETÝKÁ. JSME PŘIPRAVENI HRÁT PŘED PRÁZDNÝM STADIONEM. VYRÁŽÍME NA HRABOŠ – JU-CHAN TUUR 2020.

18.1.2020 SÓLOVKA   Ď A K U J E M   VZNIKLA VE STUDIU „ABBEY ROAD STUDIOS“ FR. LHOTA ENDYHO MOONA V ROCE 2006. ODSKOČIL JSEM SI Z BASBARITONOVÉHO TENORU DO LYRICKÉHO KANTILÉNOVÉHO ZPĚVU. 

1.1.2020 NECH SA PÁČI …. KUKNĚTE … POSLECHNĚTE

15.12.2019 BORCI, BORKYNĚ DORUBANÉ!!! FINITO! MÁME DOTOČENÉÉ!!! 

AJ „GANZÍCI BY Z NÁS MĚLI RADOST“ TĚŠTE SE NA NOVÉ CD  – NOU STRES… „HIŤAKY JAKO: GITAROVÁ ŠKOLA… LUBO TRTALÍK… TA TO SOM JA… MUDRLANT VÁM DOUFÁME VYKOUZLÍ USMĚV NA LÍCU A NÁS UDRŽÍ NA ÚPLNÉM DNĚ ČESKOSLOVENSKÉHO ŠÚÚBIZNISU

1.11.2019 NOVÁ DESKA SE BUDE JMENOVAT „KOKOBENT NOU STRES“

1.11.2019 PADLA POSLEDNÍ KLAPKA NOVÉHO VÍDEJO KLIPU – MUDRLANT

MÁME NOVÉHO ČLENA – FRANTIŠKA FERARRIHO ŠEBÁKA 

NOVĚ I NA SPOTIFY A DALŠÍCH PLATFORMÁCH
NOVĚ I NA SPOTIFY A DALŠÍCH PLATFORMÁCH